Nielegalne kopie

OSTRZEŻENIE: Na rynku pojawiły się „Dzienniki konserwacji” stanowiące nielegalne kopie lub opracowania naszych publikacji, rozpowszechniane z naruszeniem praw autorskich i własności intelektualnej. Ostrzegamy przed ich zwielokrotnianiem i wykorzystywaniem. Naruszanie własności intelektualnej jest ścigane na mocy prawa i podlega odpowiedzialności karnej – z karą pozbawienia wolności do lat 3 włącznie!

Poniżej publikujemy okładki dzienników i książek konserwacji stanowiących nielegalne kopie lub opracowania naszych publikacji (ze względu na ochronę dóbr osobistych zamaskowaliśmy logotypy, nazwy, adresy i numery telefonów). Te nielegalne druki są rozpowszechniane z naruszeniem praw autorskich  i własności intelektualnej. Prosimy o przesyłanie do naszego wydawnictwa kolejnych „podróbek” (mogą być również używane).

Za każdą otrzymaną nielegalną kopię prześlemy nadawcy pięć oryginalnych „Dzienników konserwacji” wraz z upominkiem-niespodzianką.

 

Producentów oraz dystrybutorów dzienników i książek konserwacji rozpowszechnianych z naruszeniem praw autorskich i własności intelektualnej zapraszamy do współpracy. Oferujemy atrakcyjne warunki licencyjne oraz przygotowanie spersonalizowanych wydań z wykorzystaniem grafik i tekstów firmowych. Przy większych zamówieniach udzielamy atrakcyjnych rabatów. Od podmiotów, które nawiążą z nami współpracę nie będziemy oczekiwali zadośćuczynienia za to, że naruszyły w przeszłości prawa autorskie i własność intelektualną naszej spółki.